Shenzhen Kırmızı Yaprak Kilitler Teknoloji Geliştirme Limited Şirketi

Ana Ürün: Kumanda dolapları, dolum dolapları, giysileri değiştirmek için dolaplar, depo dolapları, silah muhafaza dolapları, anahtarlık, mobil dolaplar, mühimmat kutuları, kasa kutuları, alet kutuları, gazete kutuları, emniyet kutuları, bisiklet vb. Kilit denetleyicisi; Farklı güç kaynakları türleri; Yedek parçalar vs.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation

Sertifikalar
iyi kalite Tabanca Kabin Kilitleri satış için
iyi kalite Tabanca Kabin Kilitleri satış için
Müşteri yorumları
Shenzhen kırmızı yaprak kilidinin HY-J10 kilidi gerçekten iyi. zarif bir görünüm. Çok sayıda akıllı depolama dolaplarında kullanılmıştır.

—— Bay Ricardo Ferreira

Birkaç years.It için hongye ile çalışıyoruz gerçekten Shenzhen, Çin'de çok iyi bir elektronik kilit fabrikasıdır.

—— Bay Marcel Rijers

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation
生产车间2 Stamping department Die casting department Assembly department 生产车间1

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kırmızı yaprak
No. Çalışanları : 800~1000
Yıllık satış : 1000000-5000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 60% - 70%
Şirket Profili

Hongye Kilit Teknoloji Geliştirme Co, Ltd birlikte reserch, üretim ve satış ile kart güvenlik sistemi ürünleri kapsamlı bir kuruluştur. Güvenlik endüstrisinin daha geniş bir gelişmesini sağlar. Şirket, güvenlik alanındaki uzun vadeli gelişmeyi taahhüt eder ve emniyetli elektrikli fiş kilidi, mikro elektromanyetik kilit, anti-hırsızlık başkan kilidini, düşük sıcaklık güç kilidini, ultra ince olan yüksek güvenlikli, istikrarlı kalitede yenilikçi ürünler sunar aynı zamanda ofis mobilya imalatı endüstrisi, dekorasyon işleri müteahhitleri, paslanmaz çelik imalatçıları, sanayi ve maden işletmeleri için emniyetli, kullanışlı ve hızlı otomatikleştirilmiş yönetim çözümleri sunarken, çok amaçlı kilit, kapı korumalı kontrolör, yoğun (kabin) kontrolör , bankalar ve gizli birimleri, böylece insanların hayatlarını zenginleştirmek ve iş verimliliğini artırmak için.

Tenetimiz Dürüstlük ve Dürüstlüktür . Ve yenilikçi fikirlere, en ileri teknolojiyi tanıtmaya, üstün kaliteyi yakalamaya, teknolojik medeniyete teşvik ediyoruz. Ürünlerimiz yurtdışına satılmıştır. Birkaç önemli ünite ile işbirliği içindeydik ve ultra-ince çok amaçlı kilit müşterileri arasında oldukça popüler.

Hongye Kilit Teknoloji Geliştirme Co, Ltd her zaman birinci sınıf kalite, birinci sınıf faydalar, 1998 yılından beri değerler olarak birinci sınıf verim alır; profesyonel ve sorumlulukları savunur, pragmatik ve yeniliği savunur, özveri ruhu ve grupları yönetim kavramları olarak kullanır. Güvenlik sistemi topluluğuna yüksek kalite ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz ve insanların hayatlarını daha güvenli, daha hızlı ve daha ahenkli yapmaya çalışacağız!

İletişim bilgileri
Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation

Tel: 86-0755-29960565-801

Faks: 86-0755-29960565-802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)