Shenzhen Kırmızı Yaprak Kilitler Teknoloji Geliştirme Limited Şirketi

Ana Ürün: Kumanda dolapları, dolum dolapları, giysileri değiştirmek için dolaplar, depo dolapları, silah muhafaza dolapları, anahtarlık, mobil dolaplar, mühimmat kutuları, kasa kutuları, alet kutuları, gazete kutuları, emniyet kutuları, bisiklet vb. Kilit denetleyicisi; Farklı güç kaynakları türleri; Yedek parçalar vs.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Tabanca Kabin Kilitleri satış için
iyi kalite Tabanca Kabin Kilitleri satış için
Müşteri yorumları
Shenzhen kırmızı yaprak kilidinin HY-J10 kilidi gerçekten iyi. zarif bir görünüm. Çok sayıda akıllı depolama dolaplarında kullanılmıştır.

—— Bay Ricardo Ferreira

Birkaç years.It için hongye ile çalışıyoruz gerçekten Shenzhen, Çin'de çok iyi bir elektronik kilit fabrikasıdır.

—— Bay Marcel Rijers

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation
生产车间2 Stamping department Die casting department Assembly department 生产车间1

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kırmızı yaprak
No. Çalışanları : 800~1000
Yıllık satış : 1000000-5000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 60% - 70%
Red Leaf Locks, araştırma, üretim ve satış alanlarında lider, global akıllı bir silah deposu kilit uzman şirketidir. 2005 yılında kurulan ve en kapsamlı ve en kapsamlı uzman şirket olmak için kurulan şirket, yüksek güvenlik, istikrarlı kalite ve yenilikçi ürünler sunarak güvenlik korumasının uzun vadeli gelişimi alanına girmektedir.

Ana ürünler: silah muhafaza dolabı kilidi, kurşun dolap kilidi, dosya dolabı kilidi, gardırop kilidi, dolap kilidi, kilit dolap kilidi, cep telefonu kabin kilidi, emanet kasası kilidi, alet kutusu kilidi, kağıt dolap kilidi, bisiklet kilidi gibi acil durumlar dolap kilit, vending makinesi kilit vb ve kilit denetleyicisi, özel güç kaynağı ve ilgili aksesuarlar vs çeşitli

Birimleri kullanan ürünler: kamu güvenliği sistemi, silahlı kuvvetler, devlet kurumları, okullar, hastaneler, fabrikalar, madenler, banyo merkezi, yüzme havuzu, spor salonu, konferans merkezi, süpermarket, kütüphane, cenaze evleri, banka, araştırma kurumları, konut toplulukları ve diğer birimleri kullanan ürünler sosyal kamu hizmeti alanı vb.

İletişim bilgileri
Shenzhen Red Leaf Locks Technology Development Limited Corporation

Tel: 86-0755-29960565-801

Faks: 86-0755-29960565-802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)